Хмільничанин Віктор Гребельський пробіжить 100 кілометрів, щоб допомогти українській армії

Хмільничанин Віктор Гребельський пробіжить 100 кілометрів, щоб допомогти українській армії

Хмільничанин Віктор Гребельський, який нині проживає у столиці України, – неодноразово проводив забіги, брав участь в ультрамарафонах, .вирішив підтримати українську армії та влаштувати уже на цих вихідних благодійний забіг, – повідомляє NEWS Хмільника.

Ультрамарафонець, що долав дистанції від 100 до 500 км і майор Національної поліції України, м. Києва  Віктор Гребельський вирішив подолати 100-кілометрову дистанцію за 10 годин, аби допомогти  7 роті 112 бригади 244 батальйону. Наші захисники перебувають нині на Харківському напрямку. Їм дуже потрібна антидрон-рушниця, вартість якої 9000$.

Тож напередодні свого дня народження хмільничанин Віктор поставив за мету пробігти 100 км по території У-Кварталу, який знаходиться в Києві, вже цієї суботи. Старт забігу о 6:00. Фінал о 16:00 на канатному парку.

  • Кожна добра справа, направлена на допомогу ЗСУ, лише пришвидшить Перемогу України, – вважає Віктор.

Щоб допомогти Віктору зібрати необхідну суму для надання волонтерської допомоги на збір  рушниці-антидрон та підтримати українських бійців, хмільничани можуть скинути гроші на картку  –  5168 7520 0179 1766 ГРЕБЕЛЬСЬКА ТЕТЯНА Приват банк.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *