Хмільничанин став 11-м українцем, хто увійшов до залу слави Halls500

Хмільничанин став 11-м українцем, хто увійшов до залу слави Halls500

Хмільничанин Олександр Вознюк взяв участь у челенжі EVERESTING, за умовами якого потрібно на одному пагорбі набрати висоту 8848 м – висоту найвищої гори світу Евересту.

Про це поінформували у Хмільницькій міській раді, повідомляє NEWS Хмільника.

Олександр робив це не у горах, а в місті на звичайній вулиці і зробив 403 кола, що склало 326 км, 403 підйоми вгору, досягнувши висоти 8848 м.

Спортсмена прийшли підтримати ветерани, майстри спорту Володимир Івашук, Віталій Пачевський, Микола Бабюк, спортсмени та друзі.

  • Олександр Вознюк увійшов до залу слави Halls500 світового рейтингу спортсменів, які здолали цей виклик, та став 11-м українцем, хто зробив це!, – йдеться у повідомленні.

Працівники редакції NEWS Хмільника щиро вітають спортсмена з визначним досягненням. Бажаємо подальших підкорень вершин, сил та витримки у подоланні нових рекордів!

Довідково:

Еверестінг – це челендж/виклик, під час якого велосипедист піднімається та спускаються з певного пагорба стільки разів, щоб загалом піднятися на 8848 метрів (29029 футів) (висота гори Еверест).

Перша подія, описана як «Еверестінг», була зроблена Джорджем Мелорі, онуком Джорджа Мелорі. Молодший Мелорі піднявся на гору Донна Буанг у 1994 році, проїхавши вісім «кіл” 1069-метрового пагорба. Формат і правила були закріплені Енді Ван Бергеном, натхненним історією про зусилля Мелорі. У першій офіційній груповій спробі Ван Берген організував 65 гонщиків, 40 з яких закінчили спробу Everesting.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *