Хмільничанин Роман Кашпур побив власний рекорд на Токійському марафоні

Хмільничанин Роман Кашпур побив власний рекорд на Токійському марафоні

Хмільничанин Роман КАШПУР, який втратив на війні кінцівку, пробіг Токійський марафон 2024, побивши власний рекорд. Результат Роми – 4 години 50 хвилин 2 секунди. Це на годину кращий результат за всі попередні марафони. Роман пробіг 42 км.

  • Це мій найкращий марафон з новим персональним рекордом! Для мене це надзвичайно великий показник, що все зроблено правильно. Ви ж то розумієте, що це далеко не кінець. Я задоволений, що все зроблено правильно, але незадоволений результатом: тепер треба краще, потужніше й сильніше. Дякую дружині за підтримку, діткам, побратимам за те, що врятували життя, всім, хто зараз на фронті зі зброєю в руках боронить цивілізований світ від світового терориста. Важкопоранені хлопці та дівчата! Шукайте себе, вставайте з ліжок, ми потрібні цій країні і ця країна потрібна нам. Наша боротьба не закінчена, ми обов’язково здобудемо Перемогу!, – сказав одразу після марафону Роман Кашпур

Сьогодні ж Роман поділився подробицями підготовки до марафону.

За його словами, часу на підготовку було дуже мало. Після двох марафонів поспіль у США   залишилося 4 місяці до забігу в Японії.

  • Бували тижні,що куксу натирав, бувало, що через певні причини (надмірні навантаження) вона набрякала. Але що в першому, що в другому випадку я вдавався до хитрощів (іноді через біль). Доводилось лікувати і тренуватись одночасно по системі 2-3 години тренування, потім півтори доби без протезу (лікування), потім не вилікувавши до кінця знов тренування 2-3 години, потім знов на півтори доби без протезу….виходило так, те, що в спокійному режимі (без навантаження) можна вилікувати за 3-5 днів, я лікував по декілька тижнів…..спочатку розбивав потім лікував і знов розбивав…але при цьому ми не розривали тренувальний цикл!,розповів Рома.
  • Мʼязову систему ми тренували на витривалість, але разом з тим центральна нервова система працювала до зносу….нервові струни іноді не витримували….я ставав агресивним, психологічно заганяв себе в панцир і закривався від всіх.

На Токійському марафоні Роман покращив свій результат на годину і 3 хвилини.

  • Я не буду анонсувати свій наступний марафон! Лиш скажу, що по поверненню в Україну мої тренування будуть іншими, кілометраж буде рости, швидкість збільшуватись, а інтенсив підвищуватися і підвищуватися!, –  підсумував Рома.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *