Хмільничанин посів третє місце на чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу

Хмільничанин посів третє місце на чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу

Цими вихідними, а саме 29 жовтня, в місті Ужгороді відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного кросу. Чемпіонат України зібрав спортсменів різних вікових категорій з усіх областей, навіть із тимчасово окупованих територій, – повідомляє NEWS Хмільника.

Упродовж двох днів в Ужгороді учасники чемпіонату змагалися за першість. На чемпіонат приїхали представники зі всіх областей України, було майже 300 спортсменів.

У змаганнях взяв участь і хмільничанин – вихованець Хмільницької дитячо-юнацької спортивної школи Артем Задорожнюк. 

17-річний юнак здобув бронзову нагороду, на дистанції в 3 кілометри.

Тренерка з легкої атлетики Людмила Леленко навчала юного спортсмена впродовж трьох років. Згодом Артем продовжив навчання у тренера Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №1 Андрій Москвін.

  • Через декілька місяців після повномасштабного вторгнення Артем виїхав у Польщу, і зараз тренується там. Хоча й продовжує навчатися дистанційно. А коли приїжджав з Вінниці, завжди приходив до мене на тренування. Це дуже наполегливий юнак, і у нього є великий потенціал для розвитку як спортсмена, – розповіла Людмила Михайлівна.

Довідково:

Чемпіонат України – це відбір до Чемпіонату Європи, який має відбутися у грудні в італійському Турині. В складі команди України буде 10-12 спортсменів – переможців з кожного виду.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *