Хмільничанин, лікар-хірург Олег Котик повертається оперувати в зону бойових дій

Хмільничанин, лікар-хірург Олег Котик повертається оперувати в зону бойових дій

Хмільничани чудово знають нашого лікаря-хірурга Олега Котика. Провідний фахівець, Лікар з великої літери, він дійсно служив та продовжує служити людям, вправно виконуючи свою роботу. Пропрацювавши 20 років у Хмільницькій центральній лікарні, 2 роки оперував важкопоранених на Луганщині, а тепер знову буде рятувати людей на передовій.

 

Про хмільницького лікаря  розповіли   в департаменті охорони здоров’я Вінницької ОВА.

Олег Миколайович Котик ніколи не думав, що настане час, коли працюватиме в зоні бойових дій.

У 2018 році його призвали до лав Збройних сил України. Більше двох років працював начальником хірургічного відділення 59 військового мобільного госпіталю в місті Сіверськодонецьку, що у Луганській області. Разом із колегами оперували військових та цивільних.

За словами Олега Миколайовича, надання хірургічної допомоги в зоні бойових дій дуже відрізняється від цивільної хірургії.

  • До нас привозили поранених військовослужбовців з відірваними верхніми і нижніми кінцівками, вогнепальними пораненнями грудної і черевної порожнин з пошкодженням внутрішніх органів. Це досить важкі хворі, які потребували екстреного оперативного втручання і негайного проведення протишокової терапії. Як тільки мали більш-менш затишшя, оперували цивільних. Наше завдання – рятувати пацієнтів. Зараз я і ще кілька моїх колег отримали повістку в ЗСУ. Уже пройшли комісію і готові до служби. Ворога можемо здолати тільки разом, – сказав Олег Котик.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *