Хмільничанин Ігор Ліщук очолив Вінницький об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Хмільничанин Ігор Ліщук очолив Вінницький об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Про це повідомив Вінницький об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки з посиланням на наказ начальника Генерального штабу України.

Редакція NEWS Хмільника дізнались максимум інформації, якої точно немає в решті публікацій. Цікаво? Читайте далі.

Новопризначений військовий комісар народився (13 серпня 1984) і виріс у Хмільнику, навчався у міській школі №4.

З особистих джерел стало відомо, що Ігор Володимирович цілеспрямовано йшов саме до військової служби, уже після закінчення середньої школи подався навчатись у військове училище. Брав участь у миротворчій місії в Косово. Одружений, разом з дружиною Оксаною виховують малолітню доньку. Дружина Ігоря Володимировича працює прокурором у Вінниці.

Подружжя постійно проживає саме в обласному центрі, але часто приїжджають у Хмільник, оскільки тут живуть їхні батьки, рідні та друзі.

Знайомі новопризначеного військового комісара зазначають, що саме такі цілеспрямовані, енергійні та віддані справі люди і мають займати керівні посади.  

Для довідки ( з Вікіпедії) :

Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки – це структура органів місцевого військового управління України, яка виконує функції:

вдосконалення порядку комплектування військ особовим складом та організація оборонно-мобілізаційної роботи;

забезпечення та впровадження нової ефективної системи обслуговування;

надання сервісних послуг з соціального захисту як військовослужбовцям, так і членам їхніх родин, резервістам, ветеранам війни і пенсіонерам Збройних Сил та інших військових формувань України.

 

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *