Хмільничанин, брат якого є російським генералом, попросив свого родича закінчити війну

Хмільничанин, брат якого є російським генералом, попросив свого родича закінчити війну

Юрій Алєксєєв, який нині проживає в Хмільнику, звернувся до свого брата з закликом зупинити кровопролитну війну. Про це йдеться в сюжеті телеканалу “Вінниччина”. У сюжеті хмільничанин з вінничанином Віктором Болюхом розповіли про своїх рідних братів, які нині воюють проти України.

  • Дорогий братику! Я знаю, що у тебе наказ, але зараз розпочалася війна і вийшло так, що над нашим з тобою рідним містом рвуться ракети ворога та просто знищують наші будинки. Діти не можуть спокійно спати. Знаю тебе, як прекрасну і порядну людину. Тому прошу, допоможи закінчити цю війну, щоб не було братовбивства, щоб не гинули діти і люди. Надіюся, що ти до мене дослухаєшся, – сказав Юрій Алєксєєв.

Його брат, Алексєєв Володимир Степанович – перший заступник начальника Головного управління Генерального штабу РФ, генерал-лейтенант. Учасник організації підривної розвідувальної діяльності проти України та за сумісництвом учасник в плануванні бойових операцій проти України.

70-річний Віктор Болюх, який все життя прожив у Вінниці та працював енергетиком,  є рідним братом російського генерала Анатолія Болюха. Болюх Анатолій Якович – генерал-лейтенант, заступник керівника п’ятої служби ФСБ РФ, яка займається зовнішньою розвідкою та відповідає за роботу в Україні.

В березні 2020 року керівник п’ятої Служби генерал-полковник Сергій Бєсєда та його заступник Анатолій Болюх були поміщені під домашній арешт за розкрадання коштів, виділених на агентурну роботу в Україні та по доведенню керівництву Росії неправдивої інформації про політичну ситуацію в Україні.

Саме на підставі інформації від п’ятої Служби ФСБ Володимир Путін прийняв рішення про напад на Україну.

Фото – vinbazar.com.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *