Хмільничанин Анатолій Ядвіжен здобув друге переможне серед працівників загальної освіти області

Хмільничанин Анатолій Ядвіжен здобув друге переможне серед працівників загальної освіти області

На початку вересня в місті Вінниці відбулася спартакіада працівників закладів системи загальної середньої освіти Вінницької області у 2021 році. У спартакіаді взяли участь 19 команд з 19 територіальних громад Вінниччини. Боротьба була запеклою, і конкуренція теж дуже велика, однак хмільничанин як завжди показав вищий клас, отримавши таку ж кількість очок, як і переможець.

На початку Спартакіади відбулася урочиста частина, після якої у змаганнях із шести видів спорту розпочалася відважна боротьба. Учасники спартакіади змагалися у таких видах спорту, як шашки, шахи, кульова стрільба, і більш рухливих – таких як легка атлетика, міні-футбол і настільний теніс.

За повідомленням Федерації шашок Вінниччини, у змаганнях з шашок участь взяли представники кожної з заявлених територіальних громад (14 чоловіків та 5 жінок). Головна боротьба за перше місце зав’язалась між ветеранами шашкового спорту Вінниччини – Олександром Дьоміним та Анатолієм Ядвіженом. Тільки додатковий критерій допоміг визначити долю першого місця.

Результати змагань:

1. Дьомін Олександр (Бершадська міська територіальна громада) – 13 очок

2. Ядвіжен Анатолій (Хмільницька міська територіальна громада) – 13 очок

3. Коцулим Микола (Чернівецька міська територіальна громада) – 8 очок

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *