Хмільничани зібрали новорічні гостинці для українських воїнів

Хмільничани зібрали новорічні гостинці для українських воїнів

Від початку війни хмільничани не залишаються осторонь і допомагають нашим солдатам усім, чим можуть. Волонтери, підприємці, працівники різних установ, пенсіонери та молодь об’єдналися та збирають військовослужбовцям необхідні речі, смаколики, дарують листівки. 

Ось і сьогодні вкотре перед новорічно-різдвяними святами на Схід вирушить допомога від хмільничан. Волонтери Хмільника повезуть підтримку воїнам самотужки, адже зібрали для них теплі речі, домашні закрутки та смачну домашню випічку, аби бійці ЗСУ хоча б відчули себе, наче вдома.

Також на офіційному веб-сайті Хмільницької міської ради повідомили про доставку зібраних жителями Хмільницької міської громади необхідних речей до міста Вінниці, де сьогодні буде сформовано велику гуманітарну допомогу з усіх громад. Хмільницька громада зібрала продуктів та речей загальною сумою близько 35 тисяч гривень.

Як повідомили у міськраді, акція допомоги тривала з 25 листопада до 9 грудня. Зібрали яблука, солодощі, мінеральну та солодку води, найнеобхідніші речі. Крім продуктових наборів, підготували також і святкові листівки. До акції долучились місцеві підприємці, працівники санаторіїв, а також колективи шкіл та дошкільних закладів й громадяни, які приносили допомогу місцевій волонтерській організації “Народне віче”.

Фото – веб-сайт Хмільницької міської ради.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *