Хмільничани встановлювали батьківство на шоу « Таємниці ДНК»

Хмільничани встановлювали батьківство на шоу « Таємниці ДНК»

 

Вчора на телеканалі СТБ у програмі «Таємниці ДНК» хмільничанка Катерина Александрова шукала допомоги у проекту, аби підтвердити батьківство свого колишнього цивільного чоловіка. Жінка стверджує, що після того, як її колишній чоловік Сергій Броварник дізнався, що жінка просить у суду збільшення аліментів на дитину, відмовився сплачувати ті гроші, що були призначені і взагалі стверджував, що дитина – не його.

Одинадцятирічний син Катерини захворів на цукровий діабет, дитина сама робить собі необхідні ін’єкції кілька разів на день, хлопчику потрібно особливе харчування. За словами мами, вона інколи підробляє, але змушена сидіти вдома, бо Сашко (син), коли сам вдома, може забути поїсти, а це шкідливо і небезпечно для його здоров’я. Грошей родині катастрофічно не вистачає, тому жінка звернулась до суду, аби збільшити розмір аліментів.

Шоу є шоу: там треба емоції – і вони були! Як тільки у студії з’явилась мама Сергія Броварника, крики і образи посипались градом у сторону колишньої невістки – «гуляща, ледача, брехлива» – свекруха не соромилась на епітети. Особливу літню жінку обурювало те, що внук не схожий на її сина, відповідно – він не її рідна кров. Мама головного героя розповіла, що син ніде не працює, бо доглядає за нею, тому збільшення розміру аліментів – просто нечувано. Жодні слова експертів про те, що дитина не завжди схожа на батька – не переконали родину Броварників.

Слово за слово – опоненти сварились не на жарт, а Сергій Броварник згадав, що знає на кого схожий Сашко і назвав ймовірного тата хлопчика. Жінка ж була спокійною і непохитною – вона наголошувала, що іншого батька у її сина бути не може.

Яким же було здивування усіх присутніх, коли зроблена ДНК-експертиза не підтвердила батьківства Сергія Броварника (0, 0%).

Шокованій Катерині Александровій експерти порадили привчити дитину до самостійності, налаштуватись на позитив і не втягувати сина у сімейні розбірки, аби це негативно не позначилось на його здоров’ї.

Поки Хмільник з самого ранку «гуде» про участь їхніх земляків у шоу, ми вирішили поцікавитись чи була взагалі така справа у суді, що допомогло б встановити правдивість слів учасників, оскільки дехто й досі вважає, що програма просто заплатила кошти колишньому цивільному подружжю.

Прес-служба Хмільницького міськрайонного суду дала коментар для News Хмільника. У суді справді було кілька справ колишніх чоловіка та дружини. Аліменти спочатку були призначені у твердій грошовій сумі у розмірі 400 гривень, а коли жінка подала позов на збільшення розміру аліментів, у зв’язку з хворобою сина, чоловік не лише відмовився від такого ходу подій, а й у цивільному порядку звернувся до суду з оспорюванням факту батьківства. Оскільки сторони відмовились брати участь в офіційній днк-експерзі, суд відмовив в позові через недоведеність позовних вимог. Наразі справа слухається апеляційним судом.

З неофіційних джерел нам стало відомо, що у апеляційній ланці Сергій Броварник також відмовляється від проведення офіційної ДНК-експертизи.

Не знаємо, як складеться доля учасників даного шоу, але сподіваємося, що це не завдасть шкоди здоров’ю самого хлопця.  Ось такі пристрасті по-хмільницьки.

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *