Хмільничани вшанували загиблих Воїнів-Героїв

Хмільничани вшанували загиблих Воїнів-Героїв

9 серпня ми вперше  відзначаємо День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та її територіальну цілісність. Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення. В Іловайському котлі держава втратила найбільше бійців за весь час війни на Донбасі.

У Хмільницькій громаді пам’ятним чином вшанували захисників України, поклавши квіти до меморіальних місць, установлених на честь хмільничан, загиблих у зоні АТО та пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Учасниками заходу стали керівники міста та району, батьки загиблих воїнів, громадські організації ветеранів України та ветеранів війни в Афганістані,представники громадського активу, підпримств, установ та організацій, жителі громади.

 

День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, встановлено Указом Глави держави від 23 серпня №621/2019.  Відтепер пам’ятну дату відзначатимуть щороку 29 серпня.

Про це повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради, інформує офіційний сайт міськради

Фото – офіційний сайт міськради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *