Хмільничани вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Хмільничани вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні в Хмільнику відбулися заходи в пам’ять про невинно убитих на Майдані борців за свободу, усіх полеглих за волю України. Зранку хмільничани рушили пам’ятною ходою до пам’ятника Героїв Небесної Сотні, де на громадському віче всі помолилися за Героїв Небесної Сотні.

Надвечір до пам’ятника Героїв Небесної Сотні прийшли молодь, працівники установ міста й району, небайдужі хмільничани. Тут відбулася акція “Вогонь пам’яті”.  Засвітивши лампадки, їх виставили по контурах у вигляді журавля, який здіймається у повітря.

Під час акції настоятель Церкви Святих апостолів Петра і Павла отець Іван Пукас звершив поминальну молитву.

Довідково:

До Героїв Небесної Сотні належать люди різних національностей, віросповідання, освіти, віку. Серед них громадяни України, Білорусі та Грузії. Наймолодшому з Героїв, Назарію Войтовичу, було 17 років, найстаршому, Іванові Наконечному, – 82 роки. Зі 107 Героїв Небесної Сотні – три жінки: Антоніна Дворянець, Ольга Бура та Людмила Шеремет.
Смерть першого з Героїв Небесної Сотні, Павла Мазуренка, настала 22 грудня 2013 року внаслідок тілесних ушкоджень, завданих невідомими особами, які були одягнені у форму спецпризначенців. Останній із лав Героїв, Віктор Орленко, помер 3 червня 2015 року через ускладнення після вогнепального поранення, отриманого під час штурму Майдану силовиками 18 лютого 2014 року.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *