Хмільничани стартували на чемпіонаті України з панкратіону та здобули дві медалі

Хмільничани стартували на чемпіонаті України з панкратіону та здобули дві медалі

Хмільничани здобули дві медалі на чемпіонаті України з панкратіону. Він стартував у Чернівцях. 11 вересня спортсмени змагалися в розділі “Фул”, – повідомляє NEWS Хмільника.

Так, 11 вересня в місті Чернівці хмільницькі спортсмени брали участь в чемпіонаті у складі Вінницької збірної. Вихованці спортивного клубу “Боєць” здобули дві медалі.

Про це розповів тренер СК “Боєць” Сергій Городівський.

Золото на чемпіонаті здобула Анастасія Городівська.

Бронзу здобув Андрій Мороз.

  • Дуже дякуємо всім організаторам за такий чудовий чемпіонат, та вболівальникам за позитивні емоції. Спортсменам бажаю наполегливості й наснаги, удачі та підкорення нових спортивних вершин. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку бойових мистецтв і спорту, для юних жителів Хмільника, – звернувся до організаторів та, зокрема, хмільничан, тренер Сергій Городівський.

Редакція інтернет-видання NEWS Хмільника в свою чергу вітає спортсменів Хмільника з черговими досягненнями, бажаємо постійного розвитку, успіхів та натхнення на нові перемоги!

Довідково:

Панкратіон – це один з давніх видів єдиноборств, яке поєднує в собі елементи боротьби і кулачного бою.

Фото з відкритих інтернет-джерел.

Панкратіон виник у Давній Греції. Він був представлений в програмі Олімпійських ігор в 648 році до нашої ери. Панкратіон починав свої змагання на 4 день Олімпійських ігор. Були доволі жорсткими, що час від часу закінчувалися смертю, часто травмами учасників. Відомий випадок, коли мертвого атлета – Аріхіона – було визнано переможцем.

Сучасний панкратіон значно безпечніший за свого давнього олімпійського попередника. Поєдинки проводяться з обмеженням часу і використовуються надійні захисні пристосування для зниження рівню травматизму. Ця система орієнтована здебільшого на техніку вільного бою і близька до рукопашного. Атлетам дозволяється застосовувати практично весь арсенал технічних дій боротьби вільної, греко-римської, самбо, дзюдо, східних єдиноборств, боксу та кікбоксингу.

Панкратіон – неолімпійський вид спорту. Він визнаний в Україні на офіційному рівні. 15 травня 2003 року було офіційно зареєстрована Федерація панкратіону України, а вже 19-21 лютого 2004 року в Івано-Франківську відбувся перший чемпіонат України з панкратіону.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *