Хмільничани стали кращими на конкурсі серед електрогазозварників

Хмільничани стали кращими на конкурсі серед електрогазозварників

У світі існує безліч різних професій і робіт, кожна з них гарна і по-своєму унікальна. І в кожній мають бути професіонали, адже кожна робота повинна бути виконана якісно. Свою професійність нещодавно продемонстрували хмільничани, у дуже важливій професії – повідомляє NEWS Хмільника. 

В АТ «Вінницягаз» відбувся конкурс професійної майстерності серед бригад електрогазозварників. У конкурсі взяли участь 5 бригад із Вінниці, Хмільника, Жмеринки та Гайсина. Кожна бригада спочатку пройшла відбір у своїх відділеннях, а заключний етап конкурсу відбувся у Вінниці, де змагалися за звання кращої по підприємству.

Головною метою цього конкурсу є підвищення кваліфікації електрогазозварників, обмін досвідом, а також стимулювання фахівців до самовдосконалювання. Адже від скрупульозності зварювальних робіт на газопроводах залежить безаварійне й безперебійне газопостачання споживачів.

У підсумку найкращий результат показала бригада Хмільницького відділення у складі електрогазозварника Скачкова Ігоря Анатолійовича та монтажнака Гольчевського Сергія Станіславовича.

Друге місце посіла бригада Жмеринського відділення.

Третє місце у бригади Вінницького відділення.

Четверте та п’яте місця посіли бригади Тульчинського та Гайсинського відділень відповідно.

За інформацією компанії, змагання відбувалися в декілька етапів. Спочатку кожна бригада демонструвала комплектацію спецавтомобіля необхідним устаткуванням, приладами й матеріалами, після чого всі учасники пройшли тести на знання теорії.

Основним етапом було зварювання. Бригади демонстрували майстерність у накладанні зварювальних швів на спеціальних заготовках труб різних діаметрів методом електро- та газозварювання.

За кожним етапом стежила конкурсна комісія, яка оцінювала роботу за швидкістю та якістю виконаних робіт. Якість зварювання перевіряли такими способами, як естетичний вигляд, просвічування рентгенівськими променями зварного шва, а також розтягування елемента труби зі зварним з’єднанням на спеціальному станку. Якщо труба розірветься на шві – зварювання неякісне.

Фото – АТ “Вінницягаз”.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *