Хмільничани привітали з Днем Соборності України

Хмільничани привітали з Днем Соборності України

22 січня – особлива дата в історії України.  День Соборності України – це свято на честь проголошення першої Незалежності та Акту Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Тож з нагоди цієї дати в Україні проходять різноманітні тематичні патріотичні заходи. А для учнів шкіл проводять виховні години. І у Хмільницькому краї Соборність України відзначили з особливою пошаною.

Так, наприклад, з нагоди відзначення Дня Соборності України в ліцеї №2 міста Хмільника вчителькою історії та правознавства, класним керівником 7-А класу Юлією Тхоржевською  було організовано з учнями виховний захід «Нам берегти тебе, соборну і єдину».

Першокласники також долучилися до відзначення Дня Соборності, тож разом зі своїми класними керівниками виготовили патріотичні листівки.

 

А в в бібліотеці – філії села Куманівці  відбувся флешмоб «Книжковий ланцюг єдності», який проводить молодіжна секція Української бібліотечної асоціаці. Бібліотекарі та діти представили книги письменників та поетів Вінниччини: Микола Луків «Моя Україна» ,
Ніна Кравчук “Батьківськими стежками, Куманівці”, “Хмільницький край на мапі України”, Жанна Жур “Сади цвітуть”, Євген Козюк « Дорога життя».

Учні 7-А класу ліцею №4 утворили «живий ланцюг», який з’єднав лівий та правий береги Південного Бугу. І діти, і дорослі, тримаючи у руках прапори усіх областей України, утворили «ланцюжок єдності». Перед цим у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості учні взяли участь у заході «Україна у нас одна: Соборна, вільна, єдина!», який провели для них працівники ЦДЮТ спільно з працівниками Історичного музею міста Хмільника.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *