Хмільничани переказали українській армії майже 9,7 мільйонів гривень у 2019 році

Хмільничани переказали українській армії майже 9,7 мільйонів гривень у 2019 році

– Фінансове управління Хмільницької міської ради інформує про те, що впродовж 2019 року платники податків міста Хмільника підтримали модернізацію та реформування української армії та сплатили до Державного бюджету 9745,3 тис.грн  військового збору.

Зауважимо, що платниками  військового збору є фізичні особи як резиденти, так і  нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Збір сплачується з усіх доходів, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. Утримується військовий збір за єдиною ставкою – 1,5% від об’єкта оподаткування.

Важливо зауважити і про те, що об’єкт оподаткування військовим збором визначений статтею 163 Податкового кодексу України. До нього, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, належать й низка інших. Зокрема, це орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля-продаж  рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.

Текст – офіційний сайт Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *