Хмільничани передали українським військовим автомобіль

Хмільничани передали українським військовим автомобіль

Сьогодні відбулась передача авто для 128-ї бригади 232 батальйону. Нагадаємо, нещодавно у міському парку розіграли благодійну лотерею, метою якої був збір коштів на авто для українських військовослужбовців, – повідомляє NEWS Хмільника.

  • Сьогодні відбулась передача авто для 128 бригади 232 батальйону відділення ЗРА, на рубіж Запорізької та Донецької областей,інформує відділ культури та туризму Хмільницької міської ради.

Спільними зусиллями учнів Хмільницької міської територіальної громади та за час проведення лотереї було зібрано 233 тисячі 400 гривень, за які і було придбано автомобіль.

Також  у відділі зазначили, що в жовтні цього року ще два авто поїхали від хмільничан на допомогу захисникам і захисницям 1-го механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила.

  • Ми раді, що цей автомобіль допоможе чиїмось синам, батькам, чоловікам повернутись додому живими. Автомобіль – це один із способів нашої подяки всім захисникам та захисницям, всім тим, хто перебуває зараз на своїх бойових постах, хто береже наш спокій,наголосили організатори  благодійної лотереї.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *