Хмільничани об’єдналися заради своїх захисників та України: разом ми – сила!

Хмільничани об’єдналися заради своїх захисників та України: разом ми – сила!

За умов військового стану в Україні хмільничани згуртувалися та допомагають захисникам своєї країни та міста. Волонтери, приватні підприємці, посадовці,  пенсіонери і школярі об’єдналися заради захисту своєї домівки.

У Хмільнику люди дуже швидко поповнили запаси продуктів харчування, медикаментів, необхідних речей для своїх захисників.

Заради безпеки громадян та спокою в місті інтернет-видання NEWS Хмільника не вказуватиме локацій та місць скупчення людей, не публікуватиме облич в анфас та ПІБ людей. 

Волонтери – небайдужі хмільничани варять їсти, облаштовують блок-пости,  роблять бандерівське смузі, виготовляють протитанкові їжаки та сітки… Ця робота безцінна, адже направлена на захист України!

 

Коли бачиш таку єдність і людяність, розумієш – ми непереможні! До спільної справи долучилися приватні підприємці. Наприклад, на базі стоматології Новака будуть безкоштовно надавати первинну хірургічну допомогу постраждалим при ураженнях голови, шиї та поверхневих травмах тіла. А також невідкладну стоматологічну допомогу. Зараз йде підготовка необхідних матеріалів.

А перукарка Руслана робитиме стильні стрижки хмільничанам за кошти, які віддасть на потреби української армії.

І так – в усій державі Україна. Хтось – варить бійцям смачні обіди  або підтримує музикою, а хтось краде ворожу військову техніку. Варто сказати лише те, що з такими людьми не страшно.

Фото – від небайдужих хмільничан.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *