Хмільничани можуть взяти участь в конкурсі відеороликів та виграти цінні призи

Хмільничани можуть взяти участь в конкурсі відеороликів та виграти цінні призи

На Вінниччині оголосили новий конкурс, присвячений Дню Незалежності України. Це конкурс ТікТок-відео під назвою “Незалежні 30 у Квадраті”, де троє переможців отримають цінні призи.

Щоб взяти участь, необхідно зняти ролик та пройти реєстрацію тут. Відео має бути оригінальним, мати цілісний динамічний сюжет, містити елементи візуальної ідентифікації України, викликати почуття любові до батьківщини та поваги до її історії, культури, традицій.

  • Основною вимогою є зняти відео українською мовою та з україномовним аудіо. Те відео, яке набирає найбільшу кількість лайків, стає переможцем та отримує призи від наших партнерів. Роботи завантажувати в соціальну мережу TikTok, тегати канал kvadrat.vn.ua тегати наших партнерів центр вивчення генеалогії  «Пращур» (prashhur), тур-клуб «Бідняжка» (bidniazhka.travel) та підписатись в інстаграмі на сторінку Gorgany. Приймаємо на конкурс до 20 серпня до 18:00, потім конкурсна комісія передивиться відео на актуальність непорушення правил. 24 серпня ми оголосимо переможця конкурсу, – розповіла про конкурс представниця відділу національно-патріотичного виховання МЦ «Квадрат» Вероніка Бабіч.

Автори трьох найпопулярніших відео, переможець у номінації «Приз глядацьких симпатій» та автор найдрайвовішого відео отримають цінні подарунки.

  • Центр вивчення генеалогії «Пращур» радо погодився подарувати трьом переможцям кільцьові лампи для того, аби молоді тіктокери та тіктокерки могли надалі знімати відео. Від тур-клубу «Бідняжка» буде подорож, яку мандрівник, скоріше за все, зможе обрати сам. І від Gorgany буде туристичне спорядження для мандрівників, які хочуть подорожувати, – уточнила Вероніка Бабіч.

Джерело: Місто над Бугом.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *