Хмільничани можуть перевірити посвідчення водія безкоштовно онлайн: на сайті сервісного центру МВС запрацював новий електронний сервіс

Хмільничани можуть перевірити посвідчення водія безкоштовно онлайн: на сайті сервісного центру МВС запрацював новий електронний сервіс

На сайті hsc.gov.ua з’явився новий електронний сервіс –  «Перевірка посвідчення водія»

Завдяки новому сервісу хмільничани зможуть за серією і номером посвідчення водія самостійно перевірити, чи видавався документ, а також побачити всі відкриті категорії.

На сайті зазначають, що цей сервіс буде корисний для представників інших держав, яким необхідно перевірити інформацію стосовно видачі посвідчення водія в Україні, зокрема, представникам Румунії, Польщі, Угорщини, Німеччині, Італії – при обміні українського посвідчення водія на національні.

Також для зручності користування сервісом в інших країнах  було розроблено англомовну версію, лише в один клік можна перейти в необхідний мовний режим.

Функція легка у використанні. Достатньо лише ввести серію (три літери) та шестизначний номер посвідчення водія у відповідні поля. Якщо такі дані є в Єдиному державному реєстрі МВС, на екрані з’явиться вся інформація, зазначена на бланку посвідчення. Особисті дані водіїв розголошуватися не будуть.  Сервіс надає можливість перевіряти посвідчення водія, видані після 2013 року.

До того ж, цей сервіс буде неабияк корисний для бізнесу. Відтепер у два кліки  можна буде самостійно перевірити чинність посвідчення водія та відкриті категорії при наймі працівників на роботу або під час здачі автівки в оренду.  Це вбереже підприємців від сумнівних працівників та безвідповідальних орендарів авто.

Крім того, на сайті працює аналогічний функціонал перевірки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Сервіси перевірки посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу знаходяться тут.

Повідомляється також, що на сайті Головного сервісного центру МВС можна ознайомитись із маршрутами для удосконалення навичок керування транспортними засобами, а також перевірити свої знання ПДР на онлайн-тренажері.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *