Хмільничани мають шанс долучитися до проєкту з озеленення і встановити всеукраїнський рекорд

Хмільничани мають шанс долучитися до проєкту з озеленення і встановити всеукраїнський рекорд

Допоможімо озеленити Хмільниччину разом!

На Вінниччині відновили Всеукраїнський проєкт “Озеленення України” й акцію “1 мільйон дерев за одну добу”. Хмільничани можуть долучитися до проєкту й разом із понад 15 громадами Вінниччини, які вже підписали меморандуми про співпрацю, встановити рекорд України.

Мета проєкту – відновити екосистему Вінниці, Вінницької області, України та світу загалом, розвинути екологічну свідомість усіх людей планети, консолідувати українців та сприяти формуванню позитивного іміджу України у світі.

Акція розпочнеться 17 жовтня. Впродовж однієї доби планується висадити 1 000 000 дерев. Лише 150 тисяч дерев буде висаджено працівниками держлісгоспів Вінниччини.

Організатори запрошують усіх бажаючих долучитися до встановлення рекорду України.

Насправді рекордсменом може стати кожен. Про те, як взяти участь в акції, нашій редакції розповіла співорганізаторка у Вінницькій області Ганна Давиденко:

  • Для початку потрібно зареєструватись, далі вибрати ділянку для висадження і  повідомити про місце висадки організаторів. Бо місця висадки наносяться на інтерактивну карту. Це може бути або власний будинок, або можна зорганізувати сусідів по будинку, ОСББ, або долучитись до колективного висадження у місті, якщо по містах їх проводять співорганізатори.  Дерева треба висадити 17 жовтня. Дерева люди отримують самостійно: десь забезпечує місцева влада, яка підтримує проєкт, десь меценати, десь самі скидаються коштами, десь беруть самостійно у лісників. Про сорти дерев треба повідомити організаторам, щоб ми зафіксували на інтерактивній карті. Обов’язково потрібно зафіксувати момент висадження, щоб відео чи фото з висадження увійшли до відеороликів про проєкт та Книгу Рекордів України. Реєструватися потрібно на сайті https://greening.org.ua/ , а фото й відео скидати мені на електронну адресу: ganna.davydenko@gmail.com.  

В зв’язку з карантином кожен хмільничанин може посадити дерево біля свого будинку й таким чином приєднається до акції, зробивши й корисну справу, адже дерева – легені нашої планети.

https://www.facebook.com/100001992796876/videos/3319178614825199/

Фото – з сайту https://greening.org.ua.

Відео – з сторінки Facebook Ганни Давиденко.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *