Хмільничани і всі, хто тікає від війни, можуть звернутися до місцевих психологів

Хмільничани і всі, хто тікає від війни, можуть звернутися до місцевих психологів

У воєнний час страждає психічне здоров’я не лише дорослих, а й дітей. Особлива допомога потрібна тим, хто пережив страшні дні та ночі під бомбардуваннями, сидячи в холодних укриттях під звуки постійних обстрілів. В ці дні дуже важлива підтримка навіть незнайомих людей.

Тому КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» та практичні психологи закладів освіти Хмільницької громади створили Клуб взаємодопомоги практичних психологів.

Про це повідомила КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» на офіційному сайті Хмільницької міської ради, передає NEWS Хмільника.

Якщо ви, члени вашої родини чи знайомі знаходяться у пригніченому стані і потребують психологічної підтримки то вам нададуть консультації про особливості реагування на стресову ситуацію дітей, про поведінкові прояви у стані психоемоційної напруги.

Важливим є інформаційний блок, присвячений супроводу дитини з особливими потребами. Психологи нададуть конкретні дієві поради, продемонструють практичні вправи, які батьки зможуть застосувати у разі потреби.

З вами на зв’язку психологи:

Голубенко Оксана +380638827057

Моргульська Ірина +380969578866

Ходак Софія +380962608029

Бузівська Людмила +380969037151

Також за порадою можна звернутися в телеграм канал за посиланням

https://t.me/+bPl-6te5Y-hhYjky

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *