Хмільничани активно долучилися до Днів сталої енергії-2022

Хмільничани активно долучилися до Днів сталої енергії-2022

З 26 по 30 вересня хмільничани активно долучилися до європейської ініціативи “Угода мерів – Схід» та провели Дні сталої енергії -2022. За цей період було проведено смартмоб “Парасолька для планети”, юні хмільничани створювали тематичні малюнки, саджали дерева, робили паперові вітрячки тощо, – повідомляє NEWS Хмільника.

В рамках Днів сталої енергії відбулися заходи з підвищення обізнаності у сфері енергозбереження та збереження клімату.

Юні хмільничани висадили дерева, кущі, квіти в дворах, садах, школах, які потребують озеленення. Також учні намалювали малюнки на тему: «Я бачу світ ЕКОпривітним», «Споживай енергію розумно». До речі, у Будинку культури триває виставка дитячих малюнків, тож  її можуть відвідати всі бажаючі.

У ліцеях нашого міста провели  екологічні уроки на теми збереження енергії, сортування сміття, переходу на відновлювальні джерела енергії, збереження клімату на Землі.

У бібліотеці для дорослих відбулася еко-виставка «Світ, який не повинен загинути».

У Будинку культури та центрі дитячої та юнацької творчості відбулися майстер-класи з виготовлення паперових вітрячків «Сила вітру – невичерпне джерело енергії», де діти також дізналися про енергію Сонця, вітру, гідроенергію, природну теплову енергію тощо.

Крім того, відділом інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю міської ради проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота як підготуватись до опалювального сезону, як зберегти тепло в наших домівках, як ощадливо ставитися до паливно-енергетичних ресурсів.

За інформацією відділу розвитку підприємництва, сфери послуг та енергоменеджменту управління агроекономічного розвитку та євроінтеграції міської ради.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *