Хмільничани адаптуються до умов карантину і створюють модні маски вдома

Хмільничани адаптуються до умов карантину і створюють модні маски вдома

Небезпечний китайський вірус  надихнув світових дизайнерів до створення нових модних образів і трендів. Мода 2020 відкрила широкі обійми гарним і яскравим медичним маскам, які додають образу загадковості і драматичності, і цей тренд набирає шалених обертів. Напевно, тільки ледачий дизайнер або творча людина сьогодні не створила оригінальну захисну маску для обличчя. Зараз чимало артистів з’являються на публіці в модних масках, а соцмережі завалені всілякими варіантами стильних масок з оригінальним дизайном. Модні медичні маски настільки вражають, що притягують погляди, немов магніт. Щоправда, важливо відзначити, що захист від таких дизайнерських медичних масок умовний – хіба що ви руками зайвий раз не полізете до носа і не занесете вірус.

Хмільничанка місцевий практичний психолог Інна Рибак створила для своєї сім’ї дизайнерські модні маски. На таку ідею її надихнули світові дизайнери, бо проста марлева маска не створювала в неї ніякого позитивного настрою. І крім того всі ті марлеві маски, які носила до сьогодні, заважали їй дихати, швидко мокріли і в них вона відчувала дискомфорт. Про свої дизайнерські здібності поділилася вона в соціальній мережі зі всіма друзями. Ось що вона написала про це:

“…  Вчора в мережі дослідила цей об’єкт стратегічно і досконало. Скажу чесно, усі мої ватно-марлеві маски, що шила тиждень тому не втішали, лізли в очі, спадали, не давали дихати біля носа, тому мокріли і навіть пів години було занадто для перебування.

Вивчила історію тенденції високої  моди, розробила декілька схем, визначила кращі гігроскопічні матеріали, відшила пробні зразки, змінила лекало і виготовила для своєї сімі власні дизайнерські стильні 4-х шарові з карманчиком багаторазові #маски#респіратори.

Модні маски від #коронавіруса користуються успіхом у знаменитостей

Поки деякі модні бренди зазнають мільйонних збитків  через епідемію коронавіруса, інші користуються цією ситуацією в свою користь. Так, медичні маски стали користуватися величезною популярністю серед покупців, причому не прості, а дізайнерські

Раніше ціна за маски бренду не піднімалася вище 80 доларів, а зараз ціна на дизайнерські маски, наприклад, бренду Off-White з минулорічної колекції зараз досягає більше 200 доларів за одну штуку. На офіційному сайті Off-White маски вже розкупили

Багато дизайнерів, підстроївшись під сучасні тенденції, випустили на подіум моделей в медичних масках, тому найближчим часом можна чекати появи нових цікавих варіантів захисту від коронавіруса

«Мода проходить, стиль залишається»
Коко Шанель

Хочу вам повідати дуже цікаву річ ще зі свого студентства.

Багато дуже часто плутають поняття моди і стилю.
Здається, що вони так схожі – це оригінальність, вміння одягатися відповідно до останніх тенденцій … Однак, так здається тільки на перший погляд. Насправді, різниця між модою і стилем – глобальна і плутати їх є серйозною помилкою”.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *