З 8 по 10 травня в місті Київ у спортивному манежі ВСП «ОФК ім. Івана Піддубного НУФВСУ» проходив Чемпіонат України з Рукопашного Бою. У розділі «повний контакт», який відбувся 9 травня, взяли участь спортсмени СК «Боєць» (тренер Сергій Городівський) у складі збірної Вінницької області.
Змагання проходили одночасно на чотирьох килимах. В результаті змагань хмільницькі спортсмени вибороли такі призові місця:
ЗОЛОТО:
- Владислава Зільонко
- Крістіна Городівська
- Адріана Чонка
БРОНЗА:
- Софія Занько
Тренер Сергій Городівський дякує компанії «KING TRAVEL» за швидке та комфортне перевезення спортсменів.
- Дякуємо нашим захисникам і захисницям із Збройні Сили України за можливість дітям тренуватися, змагатися та представляти нашу область на чемпіонатах України!
Вітаємо з черговим досягненням юних спортсменок! Так тримати! Успіхів та витримки на майбутніх змаганнях!