Хмільничанки, які потерпають від домашнього насильства або не мають де жити, мають шанс на допомогу: у Вінниці відкрився кризовий Центр

Хмільничанки, які потерпають від домашнього насильства або не мають де жити, мають шанс на допомогу: у Вінниці відкрився кризовий Центр

Вчора, 17 січня, в обласному центрі відкрився кризовий центр для вагітних і матерів з дітьми.  Центр може приймати мам з дітьми віком до 18 років та вагітних на будь-якому терміні.

  • На цьому етапі ми готові надати притулок п’ятьом жінкам з дітьми. Орієнтовно через півтора місяці плануємо закінчити ремонт на другому поверсі нашого приміщення і, відповідно, зможемо приймати вже 10 родин, – розповіла голова організації Кризового центру Юлія Дякун.

Окрім притулку і харчування, Кризовий центр забезпечує родини побутовими речами і одягом. Жінки можуть отримати консультацію юристів і психолога. Здійснюється медичний супровід родини, проводяться тренінги і ресурсні зустрічі для мам. В Центрі допомагають жінкам відновити фах або здобути новий, знайти роботу і місце для подальшого проживання. Крім того, після виходу з Центру родини  супроводжують   протягом 3-6 місяців.

Перебування в Центрі протягом всього періоду та всі послуги, які надаються родині, безкоштовні. Звертатися за допомогою можуть жінки з усієї України.

Точної адреси Центру публічно не повідомляють, адже там знаходяться жінки, які потерпають від домашнього насильства. Проте всі, хто потребує допомоги, можуть  телефонувати за номером (067) 838 55 79.  До центру можуть звертатися  родини, яким немає де жити, якщо вони тікають від домашнього насильства, або їхнє житло вже непридатне для проживання.

Також організацію можна підтримувати коштами, оскільки переважно саме за благодійні внески утримуватиметься кризовий центр. Бажаючі підтримати організацію можуть перерахувати кошти: отримувач – ГО “Кризовий центр “Ми поруч”, код ЄДРПОУ 44044712, IBAN UA423026890000026007055358800, призначення платежу – благодійна пожертва для Кризового центру.

Картка Приват банку (картка відкрита на ім”я директора фонду Дякун Дмитро Володимирович)  5169 3305 1434 4651

Джерело: сайт Gazeta.ua

Фото – сайти businesswoman.org.ua, Українська правда

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *