Хмільничанки взяли участь у флешмобі й стануть рекордсменками України

Хмільничанки взяли участь у флешмобі й стануть рекордсменками України

Сьогодні світ відзначає День любителів поспати і Міжнародний день цивільної авіації. В Україні святкується День місцевого самоврядування, релігійне свято – великомучениці Катерини і Всеукраїнський День хустки.

День української хустки почали святкувати зовсім недавно, а от завдяки діаспорі воно одразу ж набуло статусу всесвітнього. Започатковане свято з метою, аби об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій, і започаткували його вінницькі жінки. Цього дня з нагоди свята українські жінки в різних країнах світу беруть участь у флешмобі “Зроби фото з хусткою”.

До речі, сьогодні у Вінниці буде зафіксована рекордна кількість жінок, які одягнуть українську хустку. До флешмобу долучаться етнічні українки та жінки з понад 20 країн світу. Після цього буде створено фінальний ролик, а згодом і фільм про Українську Хустку й силу жіночого роду українок.

Засновниця свята Людмила Станіславенко закликала українок за один день встановити рекорд України:Дорогі учасниці Міжнародного онлайн флешмобу «Українська Хустка», давайте разом напишемо ще одну сторінку в історії та встановимо рекорд України – «Міжнародний флешмоб протягом доби. Найбільша кількість жінок в українських хустках». На сторінці у Facebook обов’язково пропишіть під кожним своїм фото чи відео з українською хусткою ХЕШТЕГ #Ukr_Hustka_Record‼ Кожна учасниця флешмобу, яка пропише вказаний хештег, автоматично стане рекордсменкою Національного Реєстру Рекордів України та отримає на свою пошту відповідний електронний сертифікат. Встановимо разом новий рекорд України!   https://www.rateg.org.ua/ukr-hustka-record/”  Протягом дня 7 грудня можна надсилати світлини з хештегом. 

Збирати фото українських красунь з хустками організатори свята почали ще в листопаді. Цього року до флешмобу долучилася велика кількість хмільничанок, адже День  хустки став чудовою традицією. Хмільничанки активно виставляли фото й відео у соцмережах, надсилали світлини у спеціально створену групу. Колективи установ, працівники культури та освіти, діти і хмільничанки, які не уявляють себе без гарної української хустки – їхні світлини замайоріли різноманіттям кольорів.

Пропонуємо переглянути деякі найяскравіші фото та відео хмільницьких красунечок і нашим читачам.

Працівниці Хмільницької міської ради

Хмільницька міська об’єднана територіальна громада 

Учениці  Хмільницької  загальоосвітньої  школи  №4

 

Працівниці Центру культури та дозвілля Війтівецької сільської ради

Працівниці Хмільницької районної бібліотеки для дорослих

Хмільничанки відповідально віднеслися до флешмобу, і публікували фото – одна одної кращі.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *