Хмільничанки долучились до масштабного флешмобу

Хмільничанки долучились до масштабного флешмобу

 

7 грудня традиційне релігійне свято Катерини. Однак цього дня жителі Вінниччини вирішили відзначити ще й “Всесвітній день Української Хустки”. Про цю ініціативу повідомила прес-служба Вінницької ОДА.

Бажання долучитись до флешмобу висловили  депутатки різних рівнів Вінниччини, народні обраниці, артистки театру і кіно, викладачки ВНЗ, представниці Клубу Успішних Жінок України. Хустку споконвіків українці вважали оберегом, вона символізувала любов і свободу, без неї не обходиться жодна українка. З метою запровадження нової дати у святковому календарі України було оголошено і про масштабний флешмоб “Зроби фото з хусткою”. Він має всі шанси потрапити у Книгу рекордів України. Для цього ініціатори закликають жінок сфотографуватися з хусткою, а світлини покажуть на урочистостях в Вінниці у Молодіжному центрі “Квадрат”.

У Хмільнику до  флешмобу “Зроби фото з хусткою” долучилися працівниці виконавчого комітету міської ради. Хмільничанки розмістили своє фото у соцмережі Facebook підписали: Виконавчий комітет Хмільницької міської ради підтримує Всесвітній день Української Хустки 7 грудня. Ще є час іншим бажаючим зробити пам’ятне фото з українською хустиною: долучайтеся, земляки!

Богуслава Панасюк

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *