Хмільничанка з метою збагачення незаконно “поселила” в своїй квартирі переселенців

Хмільничанка з метою збагачення незаконно “поселила” в своїй квартирі переселенців

Хмільничанка більше ніж пів року подавала підробні заяви на отримання компенсації за поселення внутрішньо переміщених осіб, а отриманими коштами розпоряджалася на власний розсуд. Про це поінформували на офіційному сайті Хмільницького міськрайонного суду.

У повідомленні йдеться про те, що судом було розглянуто кримінальне провадження щодо хмільничанки, яка обвинувачувалась у шахрайстві, підробці та використанні завідомо підробних документів (ч.1 ст. 190, ч. 2 ст. 190, ч.1 ст. 358, ч.3 ст. 358, ч.4 ст. 358 Кримінального кодексу України).

Хмільничанка щомісяця протягом пів року  заповнювала і подавала до Центру надання адміністративних послуг Хмільницької міської ради від свого імені заяви про нібито розміщення у своїй квартирі внутрішньо переміщених осіб для отримання компенсації витрат, які надавало Товариство Червоного Хреста України.  У заяві жінка вказувала дані громадян, які насправді у її квартирі ніколи не проживали.

Як повідомляється, в судовому засіданні обвинувачена вину у вчиненні правопорушень визнала повністю та розкаялась.

  • Врахувавши беззаперечне визнання жінкою своєї вини та її щире каяття, активне сприяння здійсненню досудового розслідування, добровільне відшкодування збитків у сумі 18 136 гривень, заподіяних Товариству Червоного Хреста України, а також зважаючи на те, що вона є пенсіонеркою і раніше не притягувалась до кримінальної відповідальності, Хмільницький міськрайонний суд дійшов висновку про призначення їй остаточного покарання у виді позбавлення волі на строк 2 роки з іспитовим строком 1 рік.
  • Таким чином суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між обвинуваченою, її адвокатом і прокурором у кримінальному провадженні. На даний час вирок суду ще не набрав законної сили, – йдеться в повідомленні суду.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *