Хмільничанка Світлана Іщук декорує чашки полімерною глиною

Хмільничанка Світлана Іщук декорує чашки полімерною глиною

Завжди в якості сувеніру або подарунка на певну дату було модно  дарувати  гарну чашку, а якщо вона ще й із цікавим тематичним малюнком – то це взагалі вважалося чудовим варіантом.  А хмільничанка Світлана Іщук після багаторічного пошуку свого «Я» у творчості вирішила прикріплювати до чашок фігурки із полімерної глини. Свої авторські горнятка молода жінка дарує рідним, друзям та знайомим.

Творчість Світлана полюбила ще в дитинстві, адже досі до дрібниць пригадує, як на уроках праці виготовляла рухомих картонних тваринок, а вдома робила для себе маленькі картонні лялечки і ними гралася. Коли щось творить, то почувається радісно, натхненно і з великим азартом підходить до кожної своєї роботи.

За фахом Світлана кухар-кондитер, але попрацювати у цій сфері їй так і не вдалося. Сидячи в декреті, все вигадувала, чим би це зайнятися, щоб і зручно було з дітворою вдома бути, і не знудитися в постійних домашніх турботах. Постійне прибирання-готування-прання кожну жінку змусить емоційно страждати, тому Світлана й почала шукати в творчості душевну рівновагу.

Під час першої вагітності Світлана робила ляльки з пап’є-маше, а ось уже впродовж п’яти років (відколи сидить в декреті з другою дитиною) цікаві ідеї вона знаходить за  допомогою інтернету. Прикрашала пляшки шампанського до свят, робила лялечки з холодного фарфору, вазони з квітами, малювала картини. Їй дуже подобалося виготовляти лялечок, тим більше, що й фарфор робила в домашніх умовах, аби не був токсичним і не шкодив здоров’ю. Але віднедавна закинула цю справу, оскільки зіткнулася з невеличкою проблемою: для лялечок потрібно шити одяг, а їй ніколи не подобалося мати справу з голками і нитками. Тож захопилася малюванням.

На карантині хмільничанка захопилася полімерною глиною. Ідею ліпити різні фігурки на чашках подала її подруга і творча наставниця Інна Рибак, яка замовила у Світлани чашку з янгольськими крильцями. А потім вона робила такі чашки з милими фігурками на подарунки своїм друзям, рідним. Каже, що фігурки тримаються довго, головне – не можна їх ставити в мікрохвильову піч і посудомийну машину, не можна довго тримати у воді.

  • Найважче було робити перший виріб, тому що крила дуже складно зліпити: пропорції крил мали бути точними, однакові кольори, точна кількість пір’їнок. В майбутньому хочу зліпити героїв з мультиків. Дуже цікаво, поринаю в цей процес з головою, а коли виріб готовий, мені хочеться ліпити ще і ще, – розповіла Світлана.

Ляльки LOL, ведмедики Тедді, міфічні істоти, чайні ложечки також прикрашені – на ці вироби любо глянути, вони гріють душу домашнім затишком, особливо коли власник чашки п’є з неї запашний чай або міцну каву.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *