Хмільничанка просить про допомогу: Наталії Клоковій необхідна операція

Хмільничанка просить про допомогу: Наталії Клоковій необхідна операція

Коли приходить біда, самотужки її подолати дуже складно, особливо коли йдеться про тривалий період лікування важкого захворювання.

Хмільничанка Наталія Клокова давно хворіє, і дуже багато сил та коштів ідуть на боротьбу з хворобами. Їй необхідна операція, на яку не може потрапити через постійні загострення різних захворювань. Вона у відчаї, адже має неповнолітнього синочка, з яким навіть не може піти погуляти через те, що не може нормально пересуватися. Нещодавно Наталія написала на своїй сторінці у Фейсбуці:

“Я БЛАГАЮ ТА ПРОШУ УСІХ НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ ПРО ДОПОМОГУ!!!

Номер карточки приват банк 4149 4991 1250 0853!!!

Мій тел 068-213-50-35.

Добрий день мої дорогі помічники, дуже важко писати та просити допомоги, особливо для дорослого. Я хворію ревматоїдним артритом поліартритом 4 степені швидко прогресуючим!!! Важка хвороба яка мене спіткала не дає жити а особливо ходити!!!Знеболюючі не під силу,не допомагають навіть гормони!!! Мені гірше стає з кожним днем!!! Маю багато супутніх хвороб,уже перенесла дві операції на шлунку!!! Але здатися не можу, бо пообіцяла синочку, що не здамся і буду боротися до кінця як би не було важко. Я БЛАГАЮ ВАС ДОРОГІ МОЇ ЯНГОЛИ ПОМІЧНИКИ ДОПОМОЖІТЬ МЕНІ ПОТРАПИТИ НА ОПЕРАЦІЮ ЗАМІННУ ОБОХ КУЛЬШОВИХ СУГЛОБІВ,А ЗГОДОМ КОЛІНИХ, ДО ЯКОЇ Я ТАК ДОВГО ЙДУ, І З ПЕРЕШКОДАМИ!!!Мені дуже важко!!!Но я Вірю, що настане той день коли я зможу взяти свого дорогого синочка за ручку і піти на прогулянку!!!Не бутьте байдужі до мого горя, Допоможіть мені хто чим може,нам дорога кожна гривня!!!Поширюйте прошу,дякую усім за допомогу!!!За молитви!!!Я ДУЖЕ МОЛЮ ВАС ДОПОМОЖІТЬ МЕНІ СТАТИ НА НОГИ!!”

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *