Хмільничанка – переможниця Всеукраїнського конкурсу “Юний дослідник”

Хмільничанка – переможниця Всеукраїнського конкурсу “Юний дослідник”

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України з 18 по 21 травня провів фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник». У конкурсі взяли участь вихованці еколого-натуралістичних центрів, станцій юних натуралістів, Будинків дитячої та юнацької творчості, навчально-виховних комплексів, закладів загальної середньої освіти з усіх регіонів України.

Юна хмільничанка Надія Кучмар – переможниця обласного етапу конкурсу, виступила в номінації “Охорона здоров’я”. На огляд журі вона представила свій проект під назвою “Дослідження розвитку цвілі на хлібі та її вплив на здоров’я людини”.

За підсумками журі Надія Кучмар посіла 1 місце.  Юна дослідниця отримала диплом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Надія Кучмар – учениця 6 класу Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №1 м.Хмільника Вінницької області». Вчителькою та наставницею юної дослідниці є Ольга Кулініч, яка також неодноразово виборювала призові місця на різноманітних конкурсах з біології, а тепер допомагає своїм учням ставати кращими серед кращих й досягати високих результатів.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *