Хмільничанка отримала Диплом лауреата І премії на Міжнародному конкурсі

Хмільничанка отримала Диплом лауреата І премії на Міжнародному конкурсі

Хмільничани продовжують перемагати в різних конкурсах, здобуваючи славу не лише собі, а й Хмільницькому краю. І ось нещодавно ще одна талановита зірочка прославила рідну Хмільниччину своїм талантом. Учениця 9 класу четвертої міської школи стала переможницею Міжнародного конкурсу-фестивалю.

14-річна Евеліна Бартащук отримала Диплом лауреата I премії (Номінація Інструментальне мистецтво – скрипка) на V Міжнародному конкурсі-фестивалі  «Award Golden Fest». Дівчина навчається грі на скрипці у викладача Лариси Осаволюк, нині вона у 7 класі Хмільницької школи мистецтв.

Ельвіра дуже любить грати на скрипці, і це їй вдається як нікому іншому, адже неодноразово отримувала призові місця в різноманітних конкурсах. Мама дівчини – Ірина, вірить в свою донечку, і пишається досягненнями своєї кровиночки, завжди підтримує її та надихає.

  • За цей рік Ельвіра взяла участь у 10 конкурсах. Декілька з них міжнародні, в тому числі конкурс у Польщі. Також конкурси обласного значення, організовані Вінницьким музичним коледжем та Вінницьким педагогічним університетом, – розповіла про досягнення донечки Ірина Бартащук.
  • Завдяки музичному керівнику Осаволюк Ларисі Анатоліївні та акомпаніатору Галині Віталіївні Ельвіра посіла у конкурсах призові місця – 1-ші, 2-гі і 3- ті. За участь у конкурсах і перемогу отримувала дипломи, кубки та медалі. А також рецензію компетентного журі на своє виконання. Наразі плануємо представляти Хмільник на конкурсі у Вінниці та на міжнародному конкурсі “ZirkaFest”, – поділилася пані Ірина.

                         

V Регіональний фестиваль-конкурс вокально-інструментальної творчості «Музика, що єднає серця», Всеукраїнський конкурс «Струни Поділля», ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Super Art-2020», Дистанційний міжнародний інтернет-конкурс «Самоцвіти» – і це ще не весь перелік конкурсів, в яких брала участь Евеліна і брала переможні місця. Попереду – багато цікавих конкурсів та впевнених перемог, а тому бажаємо успіхів у досягненні омріяної мети.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *