Хмільничанка очолила управління виконавчої дирекції обласного Фонду соціального страхування України

Хмільничанка очолила управління виконавчої дирекції обласного Фонду соціального страхування України

Сьогодні на Вінниччині призначили нового начальника управління виконавчої дирекції обласного Фонду соціального страхування України. Управління очолила хмільничанка Ірина Власюк.

Сьогодні, 10 березня, за дорученням Голови облдержадміністрації Сергія Борзова, перший заступник Голови ОДА Наталя Заболотна представила колективу територіального підрозділу новопризначеного начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Власюк Ірину Василівну.

Зачитавши наказ про призначення нового керівника на посаду, Наталя Заболотна зауважила:  

  •  Сьогодні Україна перебуває у стані реформування, і, безумовно, органи державної влади повинні відповідним чином реагувати на зміни, бути оплотом прозорості, відкритості, чесності для людей. Адже саме для них ці структури створені і працюють».

На сайті Вінницької ОДА зазначили, що Ірина Власюк має великий досвід роботи в органах виконавчої влади та у Хмільницькому відділенні Фонду соціального страхування України, зарекомендувала себе як відповідальний та висококваліфікований працівник.

  • Я вважаю, що Ви маєте достатньо знань, умінь, а головне – особисті якості та цінності, які будуть спрямовані на ефективне і прозоре вирішення питань, з якими люди звертаються до Фонду соціального страхування. Сподіваюся, що Вінницький територіальний підрозділ буде найкращим в Україні, – зауважила перший заступник голови ОДА, звертаючись до Ірини Власюк.

Наталя Заболотна також звернулася до колективу територіального підрозділу, підкресливши, що державна влада – це ті установи та органи, які працюють для населення, тож головним завданням є оперативне та висококваліфіковане надання якісних послуг в рамках чинного законодавства.

У свою чергу, Ірина Власюк подякувала за довіру та висловила сподівння, що за підтримки колективу  разом злагоджено та оперативно  будуть вирішувати соціально важливі завдання.

За інформацією сайту Вінницької ОДА.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *