Хмільничанка Наталія Степанець втілила свою мрію в реальність та продає власні вироби в країни Європи та США

Хмільничанка Наталія Степанець втілила свою мрію в реальність та продає власні вироби в країни Європи та США

Дизайнерка одягу Наталія Степанець – уродженка міста Хмільника. Нині проживає у Вінниці. Лише нещодавно вона зуміла втілити свої дитячі мрії в реальність, та навіть пішла трохи далі, продаючи свої вироби у країни Європи та в Сполучені Штати Америки. 

Хмільничанка Наталія Степанець створює гарний одяг. Вона шиє неймовірної краси корсети.  Про незвичне хобі, яке стало її власним бізнесом, майстриня розповіла нашій журналістці Аллі Корнієнко. 

Наталія любила моду з дитинства, постійно малювала в чернетках ескізи суконь. Однак обрала більш практичну професію – здобула освіту інформаційного аналітика і перекладача англійської мови.

Проте любов до шиття переслідувало Наталію завжди. Вона шила собі ті речі, які ніде не могла знайти. Переломним моментом у житті дівчини стало повномасштабне вторгнення росії в Україну 2022 року… Втративши свій бізнес, Наталія почала шити вишукані корсети на замовлення за кордон.

  • Колись це була моя мрія – шити речі власного дизайну, але прикро, що почала я її втілювати тільки тому, що через війну втратила свій попередній бізнес, – розповіла Наталія.

Корсети замовляють переважно зі США, також їх купують у країнах Європи та найменше – з України.  Люди замовляють корсети як для повсякденного життя, так і для різних фестивалів або ж для історичних реконструкцій.

  • Найпростіший корсет можна пошити за 8-10 годин. Процес пошиття починається задовго до того, як треба сідати за машинку. Спершу треба обробити тканину, випрати і пропрасувати на високих, але відповідних до типу тканини температурах, аби запобігти деформації в майбутньому. Потім іде розкрій і лише тоді – пошиття. Краї корсетів я обробляю вручну, що додає роботи, натомість завдяки цьому процесу отримую чудовий результат,розповіла Наталія Степанець. 

На фото – одна із клієнток Наталії.

На запитання, яка робота їй запам’яталася найбільше, дівчина розповіла таку історію:

  • Найбільше запам’ятався корсет, який я пошила для дівчинки зі США, який вона замовила у березні 2022 року. Мабуть, в той період шиття було чи не єдиним способом не впасти у відчай. Тому й так запам’яталося. Згодом про неї я дізналася, що вона дуже відома блогерка. Дівчинка дуже мила, чемна, і жодного разу навіть не натякнула на свій статус, на відміну від деяких інших блогерів. Так, деякі блогери не соромляться безкоштовно просити речі, а деякі просять пошити їм одяг і ще й доплатити за рекламу, – розповіла Наталія.

Ілюстративне фото – зі сторінки Наталії у Facebook. 

Інші фото надані Наталією Степанець.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *