Хмільничанка Мар’яна Шевчук знялась у фотосесії для VOGUE Ukraine

Хмільничанка Мар’яна Шевчук знялась у фотосесії для VOGUE Ukraine

Фото світової чемпіонки з Хмільника Мар’яни Шевчук прикрасить сторінки нового випуску журналу Vogue UA лютий-березень 2022. Фотографії у себе на сторінці в Instagram розмістив директор видання Веня Брикалін.

Разом із Мар’яною, у фотосесії для журналу знялися також інші українські спортсмени: дівчата-бобслеїстки Лідія Гунько та Ірина Ліщинська, чотириразовий чемпіон світу з тайського боксу Олег Приймачов, шестиразовий чемпіон світу з боксу Артем Далакян, віцечемпіонка Олімпіади-2020 з веслування Анастасія Четверикова та срібний призер Олімпійських ігор-2022 з греко-римської боротьби Парвіз Насібов.

Фото з сайту VOGUE.UA

На сайті журналу VOGUE написали, що хмільничанка 17 лютого відвідала презентацію нового номера журналу за лютий-березень. Темою номеру є глобальна для перших випусків нового сезону всіх міжнародних видань Vogue – Every Body.

  • Ми аналізуємо й оспівуємо тіло різних форм — і в різних формах, від фотографії до белетристики, – зазначають у VOGUE.
  • Одними з перших побачити колекційне видання прийшли Катя Сільченко, Мар’яна Шевчук, Артем Далакян, Христина Бобкова, Поліна Неня, Лідія Гунько й Артем Климчук. Також гості змогли ознайомитися з інноваційною косметикою Comfort Zone, філософія якої перегукується з головною ідеєю нашого номера — краса буває різною, а любов до себе має залишатися непохитною незалежно від трендів і стандартів, – пишуть на сайті.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *