Хмільничанка Катерина Пастушенко отримала першість у Всеукраїнському конкурсі

Хмільничанка Катерина Пастушенко отримала першість у Всеукраїнському конкурсі

13-річна Катерина Пастушенко отримала перше місце у дистанційному всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької журналістики «STAR WAY», у номінації «Соціальне відео». За перемогу вона отримала від організаторів конкурсу кубок, диплом та подяку, які їй вручила директорка Центру дитячої та юнацької творчості Наталія Луценко.

Варто відзначити, що це не перша перемога юної хмільничанки. Раніше Катерина брала перші місця в обласних конкурсах, дивуючи членів журі своїм талантом.

У конкурсі-фестивалі «STAR WAY» брали участь діти від 8 до 17 років. Конкурсною програмою була передбачена основна тематика – «Моє майбутнє – у моїх руках». Катерина обрала дуже актуальну тему, з якою лише зараз почали боротися на державному рівні. Це проблематика булінгу (цькування) серед школярів.

Дівчинка навчається азам відеографії в Центрі дитячої та юнацької творчості, під турботливим керівництвом свого тата – керівника гуртка відеографії Володимира Пастушенка. До речі, він нещодавно теж отримав відзнаку Всеукраїнського конкурсу та став призером серед талановитих педагогів закладів позашкільної освіти. Він і підказував Катерині, як краще зробити мультфільм, змонтувати.

Як зізнався Володимир, він підказував доньці переважно технічні деталі процесу зйомки, а вже творчі моменти повністю робила Катерина. Старшій донечці допомагає й молодша – 10-річна Даринка, яка теж потрохи освоює складний, але дуже захопливий світ відеографії. До процесу створення мультфільму частково долучалися й інші вихованці гуртка, які пробували себе в якості операторів.

  • Я не можу створити такі гарні образи, як Катерина. Це вона все малює, – розповів Володимир Пастушенко та поділився основами створення мультфільму.

Відео створене в режимі покадрової анімації: спочатку сніжинки, потім пластилінова анімація, а далі – комп’ютерна графіка. Пластилінові фігурки – це справа рук Катерини, адже вона ще змалку має неабиякий хист до малювання, і завдяки своїм художнім творчим поглядам створює чудові кадри. Катерина займається також і музикою: у Хмільницькій школі мистецтв навчилася грати на фортепіано і тепер продовжує відточувати свою майстерність.

Алла Корнієнко.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *