Хмільничанка чемпіонка світу

Хмільничанка чемпіонка світу

Хмільничанка чемпіонка світу

Мар’яна    Шевчук, хмільничанка і багаторазова переможниця  різних титулів  на цей раз виборола най по чеснішу нагороду і стала Чемпіонкою світу. В ваговій категорії до 55 кілограмів дівчина підняла 128 кілограмів. Чемпіонат світу з пауерліфтингу серед  спортсменок з вадами опорно-рухового апарату відбулися на днях у Казахстані.  Змагання мали статус відбору на Паралімпійські ігри 2020 року в Токіо (Японія). Для хмільничанки змагання ще не закінчилися. Попереду на неї чекає ще боротьба зі світовими пауерліфтерами.

Про перемогу Мар’яни на своїй сторінці у Фейсбук написав її тренер – Олег Пакула. Він пишається своєю вихованкою, а ще пише про те, наскільки важко дівчині далася її перемога. Тяжкість в тому що в березні чемпіонка захворіла і навіть лежала в реанімації. У своєму пості тренер дякує Богу та лікарям за порятунок дівчини і тут же вибачається за те, що ризикнув піти проти правил бо Мар’яні приписали піврічну реабілітацію. У Фейсбуці тренер дякує всім, хто переживав і підтримував їх. Згадує й про негідне відношення до них деяких чиновників бо стимулюють їх виконувати свою роботу ще краще.

У Фейсбуці на сторінці Мар’яни чемпіонці і її тренеру шлють вітання з перемогою, а вона написала, що всі досягнення які вона має – то все  завдяки тренеру Пакулі Олегу Георгійовичу. Бо коли вона лежала в лікарні 4 мсяці в важкому стані, він один робив все для того, щоб вона вижила і вилікувалася.

Для довідки: Мар’яна Сергіївна Шевчук народилася 22 травня 1996 року. Українська пауерліфтерка. Майстер спорту України. Представляє Вінницький регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».На Чемпіонаті  Європи 2015 року посіла І місце  РЮС і ІІ місце. Посіла І місце (юніор) і І місце в особистій першості Кубка світу 2016 року. Чемпіон Європи і світовий рекордсмен 2018 року. У січні 2019 року отримала титул найкращої пауерліфтерки світу 2018 року.

Вітаємо тебе, Мар’яна, і тренера Олега Пакулу з новим досягненням і подальших вам перемог!

Богуслава Панасюк

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *