Хмільничанка Анастасія Продеус отримала перше місце в Міжнародному онлайн-фестивалі талантів у Греції

Хмільничанка Анастасія Продеус отримала перше місце в Міжнародному онлайн-фестивалі талантів у Греції

Впродовж грудня-січня у Афінах  (Греція)  відбувся онлайн-фестиваль талантів та конкурс моделей “Зірковий Олімп – 2020”. На фестивалі учасники змагалися в таких номінаціях:  вокал, хореографія, образотворче мистецтво,декоративно-прикладне мистецтво, інструментальний жанр та оригінальний жанр. Загалом взяли участь 437 талановитих дітей.

 

Хмільничанка Анастасія Продеус – талановита чарівниця Центру пісочного мистецтва MS-art і неодноразово брала участь в різноманітних конкурсах, здобуваючи переможні місця. Цього разу вона намалювала відеоролик за мотивами картини своєї наставниці, майстрині пісочної анімації Світлани Мелобенської під назвою ” Мамина Колискова”. Анастасія  створила зворушливий номер, через який подякувала своїй матусі за кожну колискову.

Фінальна картинка з номеру Анастасії

Дівчина  взяла участь в оригінальному жанрі в номінації “пісочна анімація, відеокліпи”. Всього в такому жанрі взяло участь 25 талантів. А оцінював саме цю категорію конкурсу білоруський кінорежисер В’ячеслав Сікора.

Процес конкурсу був досить тривалим та хвилюючим. Адже відбувався  він  у три етапи:  подача заявок та відбір, оцінювання профільного журі в Україні, оцінювання міжнародного журі.  Проте наполегливість і неабиякі здібності принесли нашій землячці перше місце.

  • Пишаюся кожним зі своїх учнів. Загалом перших місць із конкурсу в нас три – їх здобули Ельвіра Проценко, Ксенія Гріпас і Анастасія Продеус. Других місць вісім – Марія Філінович, Марія Семененко, Даніл Кудлаєнко, Софія Філіпович, Кіра Якубовська, Владислава Грибанова, Ілля Грибанов і Анна Волинець. Гран-прі здобули Єва Щеголькова, Мілана Ковальчук, Софія Ковальчук, Анастасія Ліпінська. Варто згадати також і старших учнів, яких щиро вітаю з високими нагородами в категорії “Професіонали”:  Олександр Мелобенський  – Лауреат 1 ступеня, Софія Сірак – 2 місце,  Вероніка Швець  – Лауреат 1 ступеня. Вони вперше подали свої заявки як професіонали і стали кураторами проектів, які брали участь в конкурсі. Через ваше інтернет-видання хочу подякувати всім своїм вихованцям за працю, за те, що на високому рівні розвивають пісочне мистецтво та гідно представляють Вінниччину у всеукраїнських та світових конкурсах, – сказала майстриня пісочного мистецтва Світлана Мелобенська.

До речі, Світлана Мелобенська зізналася, що уже на повну її  вихованці готуються до наступного світового конкурсу, який відбудеться у лютому в Лос-Анджелесі (Сполучені Штати Америки). Цього місяця їх чекає конкурс пісочної графіки.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *