Хмільничанам нагадують про необхідність укладання угоди на вивезення відходів

До 30 листопада необхідно укласти договір на вивезення відходів

ЗВЕРТАЄМО увагу жителів Хмільницької громади на те, що відповідно до Правил благоустрою території міста Хмільника власники приватних будинковолодінь ЗОБОВ’ЯЗАНІ на договірних умовах із спеціалізованою організацією проводити збір, вивезення та утилізацію твердих побутових відходів.

НЕОБХІДНО звернутися до КП «Хмільниккомунсервіс» (вул. Пушкіна №107а, тел. 2-25-51) та укласти договір на вивезення побутових відходів із комунальним підприємством «Хмільниккомунсервіс» та до 30.11.2019р необхідно укласти договір із комунальним підприємством на вивіз сміття. 

ЗАУВАЖУЄМО: Недотримання вимог Правил благоустрою території міста Хмільника передбачає порушення ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», які тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян 340-1360 грн. і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян 850-1760 грн.

Просимо хмільничан із розумінням поставитися до питання укладення договорів на вивезення ТПВ та врахувати, що вартість вивезення ТПВ складає 60 – 63 грн./рік, а штраф за неукладений договір на вивезення ТПВ – 340-1360 грн.

У разі неукладення громадянами договору із  1 грудня 2019 року  будуть складені попередження та застосовуватимуться грошові стягнення, передбачені чинним законодавством України.

 Будьмо відповідальними і дбайливими господарями своєї громади! Хмільник – наш дім!

Текст – управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *