Хмільничан запрошують взяти участь в мистецькому конкурсі

Хмільничан запрошують взяти участь в мистецькому конкурсі

Стартував відкритий регіональний  конкурс «Обличчя Вінниччини». Автори проєкту зазначають  що новий мистецький проєкт «Обличчя Вінниччини» стане першим відкритим регіональним конкурсом, який проходитиме  під  повним контролем Студентської ради Вінниччини та ЗМІ.

Конкурс має на меті сформувати у молодих жителів Вінниччини усвідомлення того, що справжні людські цінності мають базуватись на духовності та інтелекті. Він покликаний  сформувати образ молодого успішного вінничанина, який докладає максимум зусиль, щоб розвивати себе і прославляти свій регіон. Участь в конкурсі можуть брати всі охочі, віком від 16 до 30 років.

Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме до 20 січня 2020 року. Зареєструвати кандидата/кандидатку можна за аплікаційною формою, яка розміщена на сайті ГО «Кращий художник/The best artist» у розділі «Обличчя Вінниччини» (https://thebestartist.info/uk/faceofvinnytsa) .

За результатами кастингу до фіналу потраплять 12 конкурсантів. Їх обиратиме компетентне журі з числа відомих і успішних вінничан, зірок світової сцени, бізнесменів та мистецтвознавців. Підтримати того чи іншого кандидата зможуть усі вінничани: онлайн голосування триватиме у соціальних мережах та на медіа ресурсах RIA. Перевага надаватиметься тим претендентам, які вже мають важливі здобутки та досягнення на всеукраїнському та світовому рівні у різних галузях.

Фінал конкурсу відбудеться наприкінці лютого у Вінницькому обласному музично-драматичному театрі ім. Садовського.

Матиме подія і благодійну складову. У глядацькій залі спеціально буде виокремлена VIP-зона, куди зможуть потрапити лише спонсори проєкту, учасники й ті, хто придбає VIP квитки срібної та золотої категорії.

Звичайний квиток коштуватиме 200–300 грн. Студентам, при наявності студентського квитка, передбачена знижка у 50%. Усі зібрані кошти будуть витрачені  на реалізацію дитячих мрій, зокрема, на  підтримку юних талантів, які проживають у сільській місцевості.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *