Хмільничан запрошують взяти участь у національному конкурсі, приуроченому 30-й річниці незалежності України

Хмільничан запрошують взяти участь у національному конкурсі, приуроченому 30-й річниці незалежності України

Національний конкурс творчих робіт (есе) «Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді» приурочується до 30-ї річниці незалежності України.

Конкурс проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Київської міської організації Національної спілки письменників України, Європейської культурної асамблеї, видавничої організації «Юрінком Інтер», Вишгородського історико-культурного заповідника, Всеукраїнського товариства «Знання» України, Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня» та засновників міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; підвищення рівня обізнаності про історію становлення сучасної української культури, створення умов для її творчого зростання.

Пріоритетні напрямки Конкурсу:

– історія розвитку сучасної української культури;

– історії успіху молодих письменників, митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва і кіномистецтва;

– культурна дипломатія;

– актуальні проблеми розвитку партнерства між креативним громадянським суспільством та державою у представленні української культури світові;

– креативні індустрії;

– відновлення культурних пам’яток в межах проекту «Велика реставрація»;

– інша тематика, виходячи з пріоритетних напрямків.

До участі у Конкурсі запрошуються учні, члени Малої академії наук України, студенти закладів вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України, молоді працівники культури, інші зацікавлені особи.

Конкурсні роботи разом з заявкою направляються на e-mail: institute2014@ukr.net , вказавши у темі повідомлення «На Конкурс» з 11 січня по 09 серпня 2021 року.

За більш детальною інформацією переходьте за посиланням: www.facebook.com/institute2015  або звертайтесь на e-mail: institute2014@ukr.net.

Джерело: сайт Вінницької ОДА.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *