Хмільничан запрошують у Подільський зоопарк на святкування Івана Купала

Хмільничан запрошують у Подільський зоопарк на святкування Івана Купала

У Подільському зоопарку міста Вінниці відбудеться святкування Івана Купала. Це свято у зоопарку стало уже традиційним, тож на нього запрошують і жителів, і гостей міста. На всіх, хто завітає 7 липня, чекає насичена програма, яка розпочнеться з 15-ї години.

У програмі театралізована вистава «Свято Івана Купала» за участю русалоньки, водяного і чортів, прибирання купальського дерева Марени, майстер-класи з плетіння вінків, розваги від аніматорів, шоу мильних бульбашок, конкурси і, звісно ж , пригощання від  Солохи. Солоха пригощатиме учасників заходу варениками із вишнями, із полуницею та запашним ягідним компотом.

Організатори свята обіцяють також і наявність ритуального купальського багаття, тому «очищення» вогнем у Подільському зоопарку зможе пройти кожен охочий. Для маленьких відчайдухів буде особливе вогнище, з кропиви. Перестрибнути через нього наважаться лише найсміливіші.
На Івана Купала водоймами Подільського зоопарку попливуть барвисті купальські віночки, які учасниці заходу пускатимуть на воду і загадуватимуть найзаповітніші бажання.

Святкова програма розрахована на чотири години. Захід відбудеться із дотриманням усіх карантинних вимог, й за умови придбання вхідного квитка.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *