Хмільничан запрошують на заняття по скандинавській ходьбі з 1 грудня

Хмільничан запрошують на заняття по скандинавській ходьбі з 1 грудня

Запрошення на заняття по скандинавській ходьбі опублікували на своїй сторінці у Facebook працівники Інформаційно-туристичного центру Хмільника.

Відкрившись два місяці тому, Інформаційно-туристичний центр провів ряд заходів, зокрема, безкоштовні майстер-класи з виготовлення оберегів та намиста, а незабаром пропонують хмільничанам скористатись послугою оренди електросамокатів, велосипедів, електробайків та навіть бігових та гірських лиж. Нині ж інфоцентр  пропонує скористатись  зовсім новим для хмільничан видом спорту – скандинавською ходьбою.

В повідомленні хмільничанам пропонують разом помандрувати  центром міста Хмільника.

Професійний інструктор ознайомить  хмільничан з технікою базового кроку та вправами для приведення тіла в тонус. В мандрах центральною частиною Хмільника хмільничани попрактикують базовий крок, ознайомляться з історією міста. Ходьба з палками травмобезпечна, що дозволяє об’єднати спорт, фітнес і оздоровче навантаження з прогулянками на свіжому повітрі в будь-яку пору року. Саме тому цю техніку часто рекомендують для реабілітації після травм, для підготовки, підтримання, оздоровлення організму для різних вікових категорій.

В повідомленні йдеться – «Під час заняття скандинавською ходьбою Вам має бути зручно, тепло, комфортно. Одяг може бути будь-якого стилю, в якому Ви відчуваєте себе комфортно та можете вільно рухатись. Бажано, щоб це були практичні тканини, які добре провітрюються.

Особливу увагу потрібно звернути на взуття, найбільш правильний вибір – це бігові або трекінгові кросівки. Інвентар (палки) надаємо. Починаємо з 01.12.2020 р. Запис в особисті повідомлення, або за телефоном 0 93 273 72 62».

Заняття з інструктором абсолютно безкоштовні.

ДОВІДКОВО:

Скандинавська ходьба  – дуже лояльний до будь-яких умов, віку та особливостей самопочуття вид спорту. Він існує вже понад 90 років і першими неабияку його користь помітили фінські лижники: їм необхідно було підтримувати себе у формі у безсніжні періоди і вони перевзули лижі на кросівки, але палиці залишили, аби достатньо навантажувати верхні кінцівки. Тому, якщо хтось гадає, що ходьба з палицями – задум пенсіонерів, він дуже помиляється. Так тренувались молоді спортсмени і робили це дуже ефективно.

Надалі такий цікавий вид тренувань почали досліджувати медики. Вони виявили низку переваг і ходьба з палицями дуже швидко стала популярною серед європейців.

Надати офіційного статусу цьому виду спорту допоміг фінський інструктор Марко Кантанева, який розробив спеціальну конструкцію палиць.

Саме він і запатентував назву “Оригінальна скандинавська ходьба”, а також описав максимально ефективну техніку виконання рухів.

Користь скандинавської ходьби –  опрацювання м’язів, швидке схуднення, правильна постава завдяки ходьбі з палицями, профілактика захворювань серця.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *