Хмільничан запрошують на виставку “Блокпост пам’яті”

Хмільничан запрошують на виставку “Блокпост пам’яті”

Завтра у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки “Блокпост пам’яті”. Завітати на виставку зможуть всі охочі, вхід для відвідувачів – безкоштовний.

Відкриття виставки – о 12-й годині в 13 – 15 залах Вінницького обласного краєзнавчого музею.

Це виставковий проект Міжнародної асоціації дослідників фортифікації “Цитадель”, організований спільно з Національним військово-історичним музеєм України та Вінницьким обласним краєзнавчим музеєм.

На виставці представлені кілька десятків вітрин, де представлені речі загиблих українських військових, бійців добровольчих батальйонів, Національної Гвардії України, підрозділів МВС та СБУ.

Волонтерський проект було розпочато 18 березня 2016 року.  Метою виставки є збереження пам’яті про захисників України, загиблих у війні проти російських окупантів, сприяння патріотичному вихованню молоді, переважно школярів та студентів вищих навчальних закладів. До речі, команда волонтерів привозила виставку в Хмільник двічі. Тоді вона зацікавила багато хмільничан і гостей міста.

Автором проєкту є волонтер пошукової місії «Евакуація 200″ Павло Нетьосов. на своїй сторінці у Фейсбук він написав: “Сьогодні був важкий робочий день. З Києва доїхали до Хмельницького. Зняли, завантажили та перевезли виставку до Вінницького обласного краєзнавчого музею. Завтра зранку (11.01) будемо монтувати. З практики це не менше, ніж 12 годин роботи. Впевнений, ми як завжди усе зробимо найкраще”.

Виставка експонуватиметься до 8 травня 2022 року.

На фото – команда волонтерів пошукової місії та працівники Вінницького обласного краєзнавчого музею в одній з виставкових залів. (з особистого архіву Павла Нетьосова).

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *