Хмільничан запрошують на танцювальні майстер-класи та лазерне шоу

Хмільничан запрошують на танцювальні майстер-класи та лазерне шоу

Концерт, танцювальні майстер-класи, туристичне містечко і лазерне шоу – все це відбудеться на обласному фестивалі під назвою “Покоління незалежних”. 24 серпня в Парку дружби народів масові заходи розпочнуться о 13.00. Саме в цей час на головній сцені біля озера розпочнеться виступ молодіжних колективів області «Нова генерація незалежних».

  • З 15.00  танцювальний драйв подарують найкращі виконавці танцювальних студій «3Z», «ART-Fusion», «Souldance», АНТ «Фабрика талантів», «Благо».
  • О 16.30 розпочнеться музичний проєкт «Нова генерація». Свої виступи представлять співачка і композиторка, засновниця студії «OksanaSlavnaVoiceSchool, відомий реп-виконавець Чакір, рок-гурти «Пульсар» та «Декорум», кавер-гурт «Otherside».
  • Яскравим завершенням свята о 22-й годині стане феєричне, незабутнє лазерне шоу.

Організатори фестивалю зазначають, що за назвою фестивалю можна зрозуміти, наче основна аудиторія фесту – це молодь, однак різножанровість пропозицій дасть можливість знайти справу до душі будь-кому:

  • творчі і креативні – зможуть насолоджуватись мистецькими виробами майстрів народної творчості, а також взяти участь у майстер-класах;
  • для активних і витривалих працюватиме спортмайданчик, де будуть проводитись спортивні змагання;
  • для тих, хто мріє про сцену – працюватиме караоке, а для шанувальників танцювального мистецтва проведуть майстер-класи сучасних танців;
  • дитяче містечко з конкурсами, розвагами і солодкими призами дасть можливість дорослим відпочити на сусідніх локаціях;
  • для тих, хто любить подорожувати – працюватиме «Туристичне містечко», де буде презентовано «туристичні магніти області», цікаві маршрути та бренд «Вінниччина – подорож за враженнями».

Також у повідомленні йдеться про те, що цей грандіозний масштабний фестиваль завершить на Вінниччині плеяду ювілейних заходів, присвячених 30 –й річниці незалежності України.

Джерело: Культура Вінниччини.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *