Хмільничан запрошують на Казку

Хмільничан запрошують на Казку

Хмільничан запрошують на Казку… Але не звичайну, а на піску.

В ресторані Маестро 25 вересня о 16-тій годині відбудеться концерт-презентація, з нагоди відкриття студії пісочної анімації в місті Хмільнику. Для усіх творчих діточок та їхніх батьків вхід вільний!

Пісочна анімація, сипуча анімація або техніка порошку (англ. Sand animationPowder animation) — стиль образотворчого мистецтва, а також технологія створення анімаційних фільмів. Легкий порошок — зазвичай очищений та просіяний пісок, але також сількава чи щось інше — тонкими шарами наноситься на скло; за допомогою діапроектора чи світлової дошки зображення, що утворюється, можна передавати на екран. Зазвичай всі дії виконуютсья руками, але як прилад можуть використовуватися пензлики. Винахідником стилю є канадська режисер-мультиплікатор Керолін Ліф. Частіше пісочна анімація виконується «наживо», коли художник змінює картину з піску прямо перед публікою. Така вистава потребує від виконавця особливого професіоналізму та обережності, оскільки картина може бути легко зіпсована від необережного поруху.

В Україні відомою майстринею пісочної анімації стала Ксенія Сімонова, яка прославилася після першого сезону “Україна має талант”. До реі, Ксенія нещодавно взяла участь і в американському шоу, де вразила членів журі своєю майстерністю. Після знайомства з пісочною анімацією цей вид мистецтва став досить популярним у нашій країні. А на телебаченні  для малюків показують казочки, створені у техніці  порошку.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *