Хмільничан запрошують на громадські слухання

Хмільничан запрошують на громадські слухання

20 грудня о 12-й годині в адміністративному приміщенні Хмільницької міської ради відбудуться громадські слухання. На слухання запрошують жителів Хмільницької громади, а також депутатів Хмільницької міської ради 8 скликання, старост старостинських округів Хмільницької міської громади, представників підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, громадських об’єднань, органів самоорганізації населення, організацій співвласників багатоквартирних будинків, розташованих на відповідній території, посадових осіб виконавчих органів Хмільницької міської ради та  розпорядників й одержувачів бюджетних коштів.

На  громадські слухання виноситься питання представлення проєкту рішення Хмільницької міської ради «Про бюджет Хмільницької міської територіальної громади на 2022 рік»., – повідомили на офіційному вебсайті міськради.

Пропозиції та зауваження до проєкту рішення від громадян приймаються письмово до 15 грудня 2021 року на електрону адресуrada@ekhmilnyk.gov.ua та за адресою: 22000, м. Хмільник, вул. Столярчука,10. Додаткову інформацію з питання, що виноситься на обговорення, надаються за  телефоном 2-26-50 (фінансове управління Хмільницької міської ради); з організаційних питань за  телефоном 2-27-48 (організаційний відділ Хмільницької міської ради).

Згідно Статуту Хмільницької міської територіальної громади, затвердженого рішенням 9 сесії Хмільницької міської ради 8 скликання від 26.03.2021 року №288, який набув законної сили 30 червня 2021 року після реєстрації у територіальному органі Міністерства юстиції України,

Змінено підхід щодо реєстрації учасників громадських слухань.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *