Хмільничан запрошують на громадські слухання щодо зміни тарифів на побутові відходи

Хмільничан запрошують на громадські слухання щодо зміни тарифів на побутові відходи

Як ми уже повідомляли, в КП «Хмільниккомунсервіс» повідомили про намір змінити тарифи на свої  послуги. Пояснюють це зростанням прожиткового мінімуму для працездатних осіб, мінімальної заробітної плати, вартості паливно-мастильних матеріалів та інших матеріальних ресурсів, що призвело до виникнення невідповідності діючих тарифів фактичним витратам. 

Громадські слухання відбудуться 21 червня (п’ятниця) 2024 року о 13:00 у приміщенні Хмільницької міської ради (2-й поверх, зала засідань) за адресою: вул. Столярчука, 10.

У громадських слуханнях можуть брати участь:

  • дієздатні жителі територіальної громади, місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстроване на території, в межах якої проводяться громадські слухання (з правом голосу);
  • інші особи, які на законних підставах постійно проживають або перебувають на відповідній території (з правом дорадчого голосу, можливість участі особи з правом дорадчого голосу передбачає право особи бути присутньою на громадських слуханнях, висловлювати власні позиції з приводу обговорюваних під час слухань питань);
  • депутати міської ради, посадові особи органів місцевого самоврядування, представники підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, громадських об’єднань, органів самоорганізації населення, організацій співвласників багатоквартирних будинків, розташованих на відповідній території.

Повідомляється, що учасники слухань повинні мати при собі документи про підтвердження особи.

Нагадаємо, що зауваження та пропозиції від громадян ще приймаються в письмовій та електронній формі до 16:00 20 червня 2024 року за адресою: 22000, Вінницька обл., м. Хмільник вул. Столярчука 10, електронна адреса: hmilnuk.ugkgtakv@ukr.net

Контактний телефон: (04338) 2-23-78 (Литвиненко Інна Сергіївна – начальник управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради).

Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради. Адреса: 22000, Вінницька обл., м. Хмільник, вул. Столярчука,10. Електронна адреса: hmilnuk.ugkgtakv@ukr.net. Контактний телефон: 04338 2-23-78 (Литвиненко Інна Сергіївна – начальник управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради).

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *