Хмільничан запрошують на фестиваль української пісні

Хмільничан запрошують на фестиваль української пісні

14 серпня в селі Уладівське Калинівської громади Хмільницького району відбудеться фестиваль української пісні та щедрої спасівської гостини «Піснею і короваєм Незалежність зустрічаємо», присвячений 30-й річниці Незалежності України. Святкове дійство розпочнеться о 15.00 на площі біля Уладівського сільського будинку культури.

Про це повідомили на офіційному веб-сайті Калинівської міської ради.

Директорка Центру культури і дозвілля Калинівської міської ради Марія Шелешко розповіла, що у кожному старостинському окрузі є гарні, просторі, відремонтовані будинки культури. Тому там давно виношували задум провести у кожній громаді святковий захід. Усі плани відтермінувала епідемія коронавірусу, однак тепер, коли ситуація покращилася, калинівчани почали втілювати задум у життя.

У повідомленні зазначається, що на фестивалі кожен старостинський округ представить свою спасівську гостину, багату на  маковійчані смаколики,  вироби місцевих майстрів, старожитності. А творчі колективи закладів культури Калинівської громади готують до свята величальні пісні про Україну, свою громаду. Так у Калинівській громаді розпочнуть святкувати 30-у річницю Незалежності України.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *